• Programma

    WedstrijdStatusAccommodatieDetails
    V en V'68 3 - ODV 4Te spelenSportpark Garyp
    SJO RVLC MO17-1 - ODV MO17-1Te spelenSportpark Renado
    Oudehaske MO17-1 - ODV MO17-1Te spelenSportpark P. Bultsma
    ODV 2 - SC Boornbergum'80 2Te spelenSportpark Tusken de wallen
    HHCombi JO14-1JM - ODV JO14-1Te spelenSportpark Meerweg
    ODV 1 - TLC 1Te spelenSportpark Tusken de wallen
    ODV VR1 - Oudehaske VR1Te spelenSportpark Tusken de wallen
    ODV 35+1 - De Wilper Boys 35+2Te spelenSportpark De Hichte
    ODV VR18+1 - De Sweach VR18+1Te spelenSportpark De Boskfinnen
    S.V. Haulerwijk 35+1 - ODV 35+1Te spelenSportpark De Hichte
    SJO WTTC VR18+1 - ODV VR18+1Te spelenSportpark De Boskfinnen
    ODV VR18+1 - Tijnje VR18+1Te spelenSportpark De Boskfinnen
    Bakkeveen 35+1 - ODV 35+1Te spelenSportpark De Hichte
    Langezwaag VR18+1 - ODV VR18+1Te spelenSportpark De Boskfinnen
    ODV JO14-1 - SJO WTTC JO14-1JMTe spelenSportpark Tusken de wallen
    ODV JO15-1 - Omlandia JO15-1Te spelenSportpark Tusken de wallen
    ODV JO10-1JM - Drachten JO10-2Te spelenSportpark Tusken de wallen
    S.V. Oosterwolde JO12-3 - ODV JO12-1Te spelenSportpark Oostenburg
    Bakkeveen JO9-1 - ODV JO9-2Te spelenSportpark Bakkeveen
    ODV JO9-1JM - Marum JO9-2Te spelenSportpark Tusken de wallen
    ODV MO13-1 (9-tal) - FC Burgum MO13-2 (9-tal)Te spelenSportpark Tusken de wallen
    ODV JO8-1 - Harkemase Boys JO8-1Te spelenSportpark Tusken de wallen
    ODV 4 - ST Blija/Holwerd 2Te spelenSportpark Tusken de wallen
    Waskemeer 1 - ODV 1Te spelenSportpark 't Ald Leger
    GSVV 2 - ODV 4Te spelenSportpark 't Kleaster
    ODV VR1 - Waskemeer VR1Te spelenSportpark Tusken de wallen
    SC Boornbergum'80 JO14-1 - ODV JO14-1Te spelenSportpark De Kampslach
    RWF MO13-1 (9-tal) - ODV MO13-1 (9-tal)Te spelenSportpark Boskdobbe
    Gorredijk JO10-3 - ODV JO10-1JMTe spelenSportpark Kortezwaag
    SJO Broekster Walden JO15-1 - ODV JO15-1Te spelenSportpark Damwoude
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.SV Bedum JO15-1 - ODV JO15-13 - 6
    13 apr.Bakkeveen JO12-1 - ODV JO12-14 - 7
    13 apr.Oerterp MO13-1 - ODV MO13-1 (9-tal)0 - 10
    13 apr.ODV 2 - Delfstrahuizen 21 - 0
    13 apr.ODV 1 - Veenhuizen 14 - 0
    13 apr.ODV 18+1 - Harkema Opeinde 18+14 - 3
    19 apr.ODV VR18+1 - Tijnje VR18+12 - 1
    19 apr.Bakkeveen 35+1 - ODV 35+11 - 0
    19 apr.ODV 35+1 - De Wilper Boys 35+21 - 0
    19 apr.De Sweach VR18+1 - ODV VR18+11 - 4
    19 apr.ODV VR18+1 - SJO WTTC VR18+13 - 6
    19 apr.S.V. Haulerwijk 35+1 - ODV 35+11 - 1
    19 apr.Langezwaag VR18+1 - ODV VR18+10 - 0
    20 apr.ODV MO17-1 - Oudehaske MO17-16 - 6
    20 apr.ODV JO12-1 - Oerterp JO12-14 - 3
    20 apr.ODV JO14-1 - Drachten JO14-20 - 4
    20 apr.ODV MO13-1 (9-tal) - St.Annaparochie MO13-113 - 3
    20 apr.Nieuweschoot VR1 - ODV VR16 - 2
    20 apr.S.V. Haulerwijk 1 - ODV 12 - 3
    20 apr.V.V. Heerenveen 3 - ODV 27 - 3
    22 apr.ODV MO13-1 (9-tal) - SVO VIVA'23 MO13-2 (9-tal)6 - 1
    22 apr.ODV 2 - V.V. Heerenveen 33 - 8