• Programma

    WedstrijdStatusAccommodatieDetails
    ODV MO12-1 - Sportclub Makkinga JO12-1JMTe spelenSportpark Tusken de wallen
    Zwaagwesteinde 3 - ODV 3Te spelenSportpark de Wieken
    ODV VR18+1 - De Sweach VR18+1Te spelenSportpark 't Ald Leger
    Donkerbroek 35+1 - ODV 35+1Te spelenSportpark Tusken de wallen
    ODV 35+1 - S.V. Oosterwolde 35+1Te spelenSportpark Tusken de wallen
    Waskemeer VR18+1 - ODV VR18+1Te spelenSportpark 't Ald Leger
    ODV VR18+1 - De Wilper Boys VR18+2Te spelenSportpark 't Ald Leger
    Bakkeveen 35+1 - ODV 35+1Te spelenSportpark Tusken de wallen
    Donkerbroek VR18+1 - ODV VR18+1Te spelenSportpark 't Ald Leger
    ODV 35+1 - S.V. Haulerwijk 35+1Te spelenSportpark Tusken de wallen
    ODV JO10-1 - Roden JO10-1JMTe spelenSportpark Tusken de wallen
    ODV JO13-1 - FC Assen JO13-3Te spelenSportpark Tusken de wallen
    SC Joure JO14-1 - ODV JO14-1Te spelenSportpark de Hege Simmerdyk
    ST Boornbergum'80/Drachten/Drachtster Boys MO20-2 - ODV MO20-1Te spelenSportpark De Kampslach
    Grootegast Fc. JO8-1JM - ODV JO8-1Te spelenSportpark Grootegast
    Marum MO15-1 - ODV MO15-1Te spelenSportpark De Holten
    ODV JO9-1 - Marum JO9-1Te spelenSportpark Tusken de wallen
    ODV JO12-1JM - Niekerk JO12-1Te spelenSportpark Tusken de wallen
    V.V. Heerenveen JO12-5JM - ODV MO12-1Te spelenSportpark Skoatterwâld
    VEV'67 JO19-3 - ODV JO19-1Te spelenSportpark Oostindie
    ODV 2 - ONR 4Te spelenSportpark Tusken de wallen
    SC Berlikum 1 - ODV 1Te spelenSportpark De Koekoek
    Donkerbroek 3 - ODV 4Te spelenSportpark Ontwijk
    FC Burgum 4 - ODV 3Te spelenSportpark Het Koningsland
    Gomos JO8-1 - ODV JO8-1Te spelenSportpark Schapendrift
    Drachten JO9-1 - ODV JO9-1Te spelenSportpark De Peppel
    ODV VR18+1 - De Sweach VR18+1Te spelenSportpark De Boskfinnen
    Waskemeer VR18+1 - ODV VR18+1Te spelenSportpark De Boskfinnen
    ODV VR18+1 - De Wilper Boys VR18+2Te spelenSportpark De Boskfinnen
    ODV VR18+1 - SJO WTTC VR18+1Te spelenSportpark De Boskfinnen
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    15 nov.Roden JO19-2 - ODV JO19-14 - 1
    18 nov.ODV VR18+1 - De Sweach VR18+10 - 2
    18 nov.S.V. Haulerwijk 35+1 - ODV 35+13 - 0
    18 nov.ODV 35+1 - Donkerbroek 35+11 - 0
    18 nov.ODV VR18+1 - De Wilper Boys VR18+22 - 1
    18 nov.S.V. Oosterwolde 35+1 - ODV 35+13 - 0
    18 nov.ODV 35+1 - Bakkeveen 35+10 - 1
    19 nov.ODV JO13-1 - ST Een/Veenhuizen JO13-11 - 1
    19 nov.ST Drachten/Drachtster Boys/Boornbergum'80 MO15-1 - ODV MO15-10 - 10
    19 nov.ODV JO14-1 - AVV JO14-15 - 2
    19 nov.ST Een/Veenhuizen JO19-1 - ODV JO19-13 - 4
    19 nov.ODV MO20-1 - Oerterp MO20-17 - 2
    19 nov.ODV JO12-1JM - SJO Feanstars JO12-11 - 2
    19 nov.Fc. Grootegast 1 - ODV 13 - 2
    22 nov.Drachten JO14-1 - ODV JO14-12 - 1
    26 nov.ODV MO12-1 - Drachtster Boys JO12-31 - 8
    26 nov.SVO DKC MO20-1 - ODV MO20-12 - 0
    26 nov.SC Bolsward JO14-1 - ODV JO14-10 - 3
    26 nov.Dwingeloo JO13-1JM - ODV JO13-13 - 4
    26 nov.ODV MO15-1 - ONR MO15-1 (9-tal)3 - 0
    26 nov.ODV 4 - De Sweach 23 - 3
    26 nov.ODV 1 - Zwaagwesteinde 13 - 1
    26 nov.Drachtster Boys 5 - ODV 22 - 6