• ODV 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bosma, FritsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 aug.Grootegast 1 - ODV 11 - 1
  • Poulestanden ODV 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Annen 300000000
    2FC Assen 200000000
    3Bakkeveen 300000000
    4Beilen 600000000
    5Gomos 400000000
    6Zondag00000000
    7Smilde'94 200000000
    8vv Stânfries 200000000
    9TLC 400000000
    10VKW 400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosma, FritsTeamspeler
    Douma, AlmerTeamspeler
    Dreijer, JorritTeamspeler
    Posthumus, HilcoTeamspeler
    Sikkema, Eelke WiebeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.