• ODV 2

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ODV 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONR 311101050133731
    2ACV 41373343281524
    3BSVV 31172245182723
    4De Griffioen 2116143023719
    5ODV 2125432821719
    6S.V. Haulerwijk 285213682817
    7Peize 21052339251417
    8Roden 2 za.113262125-411
    9Marum 3112272144-238
    10LTC 31412111987-685
    11De Weide 51411122262-404

    Poulestanden ODV 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ODV 23300121119
    2Donkerbroek 2311179-24
    3De Griffioen 3310269-33
    4Drachtster Boys 73012511-61

    Poulestanden ODV 2 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VC Trynwalden 211008263
    2VVT 211008263
    3Staphorst 511006063
    4Lycurgus 411008353
    5SC Stadspark 611007253
    6FC Burgum 311006153
    7Velocitas 1897 411006153
    8Buitenpost 511008443
    9CEC 211008443
    10Grijpskerk 411005143
    11CSVC 211004043
    12Gorecht 411004043
    13DESZ 311006333
    14Corenos 211005233
    15Urk 611005233
    16S.V. Haulerwijk 211004133
    17SC Twijzel 211004133
    18Workum 311004133
    19SC Franeker 311003033
    20Scharnegoutum'70 411003033
    21Glimmen 211009723
    22FC Wolvega 411005323
    23ACV 411003123
    24Borger 211003123
    25DVC Appingedam 411003123
    26Leeuwarder Zwaluwen 411003123
    27SC Loppersum 311003123
    28Makkum 311003123
    29Roden 2 za.11003123
    30Sleat 211003123
    31Ternaard 211003123
    32Urk 511003123
    33Wildervank 311003123
    34ZZVV 311003123
    35HZVV 511002023
    36SC Stadspark 711005413
    37Harkema Opeinde 311003213
    38Helpman 411003213
    39Meedhuizen 111003213
    40SC Rouveen 411003213
    41Anjum 211002113
    42DWP 311002113
    43DZOH 411001013
    44Tollebeek 211005503
    45ONR 311002203
    46SSS'68 311000003
    47't Fean'58 311000003
    48HZVV 710102201
    49SCN 210102201
    50SVM 310015500
    51LTC 410012200
    52V en V'68 210010000
    53S.C. Stiens 310010000
    54Velocitas 1897 2100145-10
    55Be Quick 1887 4100123-10
    56Hardegarijp 3100123-10
    57Rood Zwart Baflo 2100123-10
    58Staphorst 8100123-10
    59Be Quick D 7100112-10
    60V.V. Heerenveen 2100112-10
    61Staphorst 6100101-10
    62SV Bedum 5100179-20
    63Oudehaske 3100135-20
    64Achilles 1894 4100113-20
    65CVVO 3100113-20
    66DVC Appingedam 5100113-20
    67SC Genemuiden 4100113-20
    68Holwierde 2100113-20
    69IJVC 3100113-20
    70Onstwedder Boys 2100113-20
    71Pesse 1100113-20
    72Wardy 2100113-20
    73Wildervank 2100113-20
    74WWS 2100113-20
    75FC Zuidlaren 2100113-20
    76Sleen 2 za.100102-20
    77Olympia'28 4100136-30
    78Flevo Boys 5100125-30
    79KRC 1100125-30
    80Friese Boys 3100114-30
    81IJVC 2100114-30
    82ODV 2100114-30
    83Foarut 2100103-30
    84SC Joure 6100103-30
    85ASC 2100148-40
    86HZVV 6100148-40
    87Fc. Grootegast 4100115-40
    88Lycurgus 9100104-40
    89SVBO 2100104-40
    90Mamio 3100138-50
    91BATO 2100127-50
    92Potetos 2100116-50
    93Rottevalle 2100116-50
    94S.C. Stiens 4100128-60
    95VEV'67 5100128-60
    96HZVV 4100106-60
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.