• Geen wedstrijden, trainingen en events tot nader order

    12 mrt 2020
  • De KNVB heeft al het voetbal in Nederland tot en met 31 maart afgelast, waardoor alle wedstrijden in zowel het betaald als amateurvoetbal tot nader order worden uitgesteld. Tevens heeft de voetbalbond geadviseerd om geen trainingen, oefenwedstrijden of andere grote bijeenkomsten te organiseren. Dit betekent onder meer dat de JOC filmavond op 14 maart en de sponsorloop op zaterdag 21 maart niet doorgaan. We vinden dit erg spijtig, maar vanzelfsprekend gaat de gezondheid van onze leden en dorpsgenoten voor. Zodra er weer wedstrijden worden gespeeld, zal dit automatisch zichtbaar zijn op de website en kan er weer worden getraind. Uiteraard zullen we jullie op de hoogte houden als er nieuwe data zijn geprint voor de afgelaste events.