• Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    21 okt08:45Be Quick D JO9-2 - ODV JO9-1
    21 okt09:00ODV JO7-1 - Read Swart JO7-1
    21 okt09:15ODV JO7-1 - Tijnje JO7-1
    21 okt14:30Veenhuizen 1 - ODV 1
    22 okt10:00Sportclub Makkinga 3 - ODV 2
    28 okt09:00ODV JO17-1 - Harkemase Boys JO17-1
    28 okt09:00ODV JO9-1 - ONT JO9-2
    28 okt09:00Twijzel SC JO9-1G - ODV JO9-2
    28 okt10:30ODV JO15-1 - SJO Feanstars JO15-2d
    28 okt10:45ODV JO11-1 - SJO Bergum BCV Combinatie JO11-3
    28 okt11:55ODV JO13-1 - SJO Feanstars JO13-2
    28 okt14:00ODV 1 - Harkema Opeinde 1
    28 okt14:00VVT 3 - ODV 3
    28 okt14:00V en V'68 2 - ODV 2
    29 okt10:00ODV 2 - DIO Oosterwolde 4
  • Club nieuws

    Beste lezer, Onderstaande de agenda voor de komende ledenvergadering. 1.  opening 2. vast [...]

    Lees meer

    Geacht lid, Bij deze bent u van harte uitgenodigd om de ledenvergadering van woensdag 25 oktober [...]

    Lees meer

    ODV Jeugd gegevens 2017-2018 240917 In het pdf-bestand is alle benodigde informatie te vinden [...]

    Lees meer

    1 van pagina 33

  • Uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslagDetails
    Blue Boys 35+1ODV 35+10 - 2
    ODV 35+1SC Boornbergum'80 35+11 - 1
    Jubbega 35+1ODV 35+11 - 1
    Oerterp JO13-2ODV JO13-13 - 13
    ODV JO11-1De Sweach JO11-21 - 11
    ODV JO15-1Harkema Opeinde JO15-11 - 3
    Drachtster Boys JO17-3ODV JO17-13 - 4
    ASC 1ODV 11 - 2
    ODV 3SC Boornbergum'80 24 - 0
    ODV 2't Fean'58 34 - 0
    ODV 1v.v. Diever-Wapse 110 - 1
  • Kalender

    okt

    28

    Halloween party 16u

    okt

    28

    Spokentocht 20u

  • Wedstrijdverslagen

    In navolging  van de eerste teams is nu ook de competitie indeling van de rest- senioren [...]

    Lees meer

    Na de competitie-indeling, heeft de KNVB op 12 juli ook de bekerindeling voor ODV ZM1 en ODV ZO1 [...]

    Lees meer

    De tegenstanders van ODV ZM1 en ODV ZO1 zijn bekend. Woensdagochtend 3 juli heeft de KNVB de [...]

    Lees meer

    1 van pagina 6